tanie loty do Moskwy
TANIE LOTY DO MOSKWY
Bilety lotnicze do Moskwy. Tanie loty.
 
1.
Wylot
Przylot
Data wylotu
 
Data powrotu
 
X
W obie strony
dodaj trasę
usuń ostatnią
Pasażerowie
 
Dorośli:
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Dzieci (2-12):
0
1
2
3
4
5
Niemowlęta (0-2):
0
1
2
3
4
zapisz i zamknij
Opcja lotu
Air lines
Klasa serwisowa
Air lines
Preferowane linie
Air lines
Zamknij
W obie strony, Ekonomiczna

Lot do Moskwy

Lot do Moskwy trwa około 2h (bezpośredni), oczywiście czas lotu z przesiadkami jest wydłużony w zależności od ilości przesiadek. Większość lotów to loty rejsowe, możemy więc być spokojni, że polecimy dużym, wygodnym samolotem. Raczej trudno będzie nam znaleźć przewoźnika, oferującego tzw. tanie bilety lotnicze na tej trasie.

Wprawdzie przekraczając rosyjską granicę samochodem (np. granicę z Białorusią) często trzeba jeszcze wypełniać deklarację celną. Jednak w przypadku podróży samolotem do Moskwy, raczej robić tego nie trzeba.
Nie musimy więc, poza standardowymi dokumentami, przygotowywać się w specjalny sposób do podróży.

Jak w przypadku każdego lotu, obowiązują te same - co zawsze - zasady. Upewnijmy się, na jaki limit bagażu zezwala linia lotnicza, z usług której korzystamy i starajmy się limitu przestrzegać. Najlepiej mieć ze sobą bagaż "nie dopakowany", przygotowując się do zakupu pamiątek drobnych upominków na miejscu. Pamiętajmy również o zapakowaniu do bagażu głównego przedmiotów, zabronionych w bagażu podręcznym - kontrola bagażu podręcznego następuje już po oddaniu głównego, jeśli więc okaże się, że mamy w torebce niedozwolone perfumy, czy pilniczek do paznokci, nie będziemy mieli jak ich przepakować.

W samolocie stosujmy się do poleceń załogi, usiądźmy wygodnie - dobrze jest ubrać się swobodnie, tak by nie czuć się skrępowanym, i cieszmy się podróżą. Przelot do Moskwy nie jest długi, więc powinien nam minąć dość szybko. W przypadku niedogodności, czy pytań, poprośmy o pomoc kogoś z załogi - zawsze chętnie nam pomogą.


 

Loty do Moskwy
najniższe ceny biletów lotniczych

tanie bilety lotnicze z Litwy